NETSPA přenosné vířivky

Značka NETSPA je v České republice pevně spojená s výrobcem a prodejcem vířivek. NETSPA je ochranná známka na výrobu produktů nejvyšší kvality spadající pod francouzskou společnost POOLSTAR. Tato firma se zabývá oblastí bazénů a vířivek již od roku 2006.

netspa logo

Společnost sbírá i za značku NETSPA řadu ocenění v oblasti inovací. Centrální sklad má 20 000 metrů čtverečních. Za značkou NETSPA stojí silná společnost s vývojovým oddělením. Vždy tedy kupujete maximální kvalitu.

Vířivky NETSPA

Vířivky NETSPA jsou snad to nejlepší, co můžete na trhu s vířivkami najít. NETSPA má pod sebou exkluzivní řadu nafukovacích a přenosných vířivek, které jsou technologicky a designově o krok napřed. Technologie z těchto vířivek přímo číší. Elektrická topná jednotka má dvojitou ochrannou izolaci, tři mechanické ventily zabraňují protékání vody k elektřině. Vířivky NETSPA mají automatickou ochranu proti přehřátí, po překročení 42 stupňů se ohřívání vypne. Samozřejmostí je chytrý ovládací panel a bezpečný izolační termokryt. A v neposlední řadě program Eco Intelligent, který šetří energii.

NETSPA vířivky

Menu SvětRelaxu.cz