Marimex bazény, vířivky a sauny

Společnost Marimex patří mezi absolutní špičku v oblasti bazénů, bazénové chemie, bazénového příslušenství, vířivek, infrasaun a finských saun na českém trhu. Marimex má v Praze jeden z největších evropských showroomů, který se rozkládá na ploše 500 metrů čtverečních.

marimex logo

V létě jsou vystaveny bazény a během zimy infrasauny. Marimex má již více než 25 let zkušeností a výsadní postavení na ve střední a východní Evropě. V sortimentu bazénů se Marimex specializuje výhradně na nadzemní bazény.

Nadzemní bazény Marimex

Marimex je specialistou na nadzemní bazény a je jedničkou v rámci tohoto sortimentu v ČR. Lze si vybrat ze tří typů vyráběných bazénů, a to z nafukovacích bazénů, bazénů s konstrukcí a z dětských bazénků. Nadzemní bazény Marimex jsou vyráběny kruhové, oválné a obdélníkové. Nejoblíbenější jsou typy Orlando, Tampa a Florida.

Bazénová chemie Marimex

Marimex vyrábí také veškeru bazénovou chemii, která má na trhu silné postavení. V sortimentu Marimexu najdete, jak chlórovou, tak bezchlórovou chemii. Bazénová chemie Marimex má svou tradici, 20leté zkušenosti s výrobou a je pečlivě otestována v provozu. Marimex nabízí celé sety bazénové chemie, vločkovače i přípravky na úpravu pH vody.

bazenova chemie

Bazénové příslušenství

Obrovskou výhodou značky Marimex není pouze velká tradice, ale také poctivé a dlouhodobé testování veškerého bazénového příslušenství zvyšující kvalitu koupání. Podložky pod bazén Marimex jsou vyráběny z kvalitní geotextilie, bazénové schůzky jsou z kovu a s plastovými stupínky. Stejně velká jistotu budete mít u bazénové filtrace Marimex a ohřevu vody Marimex.

Vířivé bazény

Na trhu budete jen těžko hledat kvalitnější vířivé bazény, než ty od Marimexu. Marimex se specializuje na výrobu a prodej mobilních nafukovacích vířivek. Na vnější materiál vířivek Marimex se ve výrobě využívá RhinoTech Prémiové PVC. U některých modelů vířivek Marimex je použito třívrstvé PVC a silná polyesterová vlákna (48 FIBER-TECH BEAMS).

Infrasauny a finské sauny

Marimex má velmi široký sortiment také v oblasti infrasaun a finských saun. Marimex nabízí produktové řady infrasaun smart, trendy, elegant, family a popular. Ve výrobě infrasaun se využívá nejkvalitnější dřevo z kanadského jedlovce – hemlocku. Toto dřevo má světlehnědý až růžový tón a je velmi odolné.


Menu SvětRelaxu.cz