Kontaktujte nás

Narazili jste při vyhledávání na portálu SvětRelaxu.cz na něco, čemu nerozumíte nebo si nejste jistí? Chcete s námi spolupracovat nebo rozšířit naše řady? Nebojte se obrátit na naše odborníky z SvětRelaxu.cz, kteří jsou připraveni Vám co nejrychleji odpovědět na dotaz. Mezitím se můžete podívat do našeho magazínu a inspirovat se.

obchod 1

Obchodní spolupráce

Vlastníte eshop a chtěli byste se k nám přidat? Můžete se podívat do sekce přidat obchod, kde jsme vše podrobně popsali. Pokud jste ale ani tak nenašli odpověď na Váš dotaz, neváhejte a obraťte se na email
spoluprace@svetrelaxu.cz

marketing 1

Marketing

Chtěli byste o nás napsat článek nebo byste potřebovali doplňující informace k našemu vyhledávači PanZdraví.cz? Nebo nám navrhnout marketingovou spolupráci? Využijte email
marketing@svetrelaxu.cz

nabidka prace

Nabídka práce

Líbí se Vám náš vyhledávač a chtěli byste rozšířit naše řady? Přidejte se i vy k odborníkům. Máme pestré možnosti uplatnění, které by vás mohly zaujmout. Dejte nám o sobě vědět na email:
hr@svetrelaxu.cz

✉️ Kontaktní formulář

Nepodařilo se Vám najít odpověď na Vaši otázku? Využijte obecný emailový kontakt info@svetrelaxu.cz nebo kontaktní formulář níže a zeptejte se nás na cokoliv Vás napadne. Pokud si nevíte rady s výběrem produktu nebo potřebujete inspiraci, nakoukněte do našeho online magazínu.


Údaje o společnosti

Na této adrese není možné žádné zboží prohlédnout nebo vyzvednout. JMP Media Group s.r.o. není prodejcem zboží.

JMP Media Group s.r.o.
Thunovská 179/12
Malá Strana
118 00
Praha 1

IČO: 09492691

Zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Praze – C 336354

Bankovní spojení pro ČR:
2101863840/2010  (Fio banka, a.s.)

Bankovní spojení pro EU:
2401863842/2010  (Fio banka, a.s.)

Menu SvětRelaxu.cz