Kontaktujte nás

Naši odborníci jsou připraveni odpovědět na vaše dotazy. Zalíbily se vám naše stránky a chcete u nás pracovat? Kontaktuje HR oddělení. Máte pocit, že vaše produkty byste si představili v nabídce produktů SvětRelaxu.cz? Napište nám na email pro obchodní spolupráci. Chcete o nás napsat, ale chybí Vám podklady? Napište email na marketingové oddělení. Chybí Vám něco zásadního na našem webu? Náš portál neustále rozšiřujeme a rozvíjíme a rádi připravíme přesně to co hledáte, posloucháme Vaše připomínky.

Řadu cenných informací o výběru produktů nebo technologiích najdete v našem magazínu a slovníčku pojmů.


business

Obchodní spolupráce

Pro koho je spolupráce vhodná?

 • Vlastníte eshop? Přidejte svůj eshop na SvětRelaxu.cz
 • nové propagační médium pro Vás na bází PPC (jako Heuréka.cz)
 • PR články do slovníčku pojmů, včetně SEO analýzi klíčových slov – nevíte si rady s tématem, téma vybereme, zpracujeme, pošleme článek na korekturu, následně publikujeme, přidáme obrázky, vyjádření expertů a zpětné odkazy pro linkbuilding
 • Odborné články do magazínu včetně SEO analýzi klíčových slov – Vlastníte exkluzivní značku nebo unikátní produkty, řekněte o nich světu, sdělte světu v čem jsou dobré a proč by si je měli Vaši potenciální zákazníci koupit.
 • Zaujala Vás spolupráce a chcete více informací, kontaktujte e-commerce manažera na spoluprace@svetrelaxu.cz


marketing big

Marketing

Kdy se na nás můžete obracet?

 • Jste z tematicky zaměřeného časopisu nebo internetového magazínu a chcete o nás napsat? Dejte nám vědět, rádi Vám poskytneme relevantní podklady.
 • Jste influencer a máte zájem nás propagovat? Neváhej nám napsat!
 • Máte zájem o marketingovou spolupráci na sociálních sítích? Můžeme se vzájemně propojit a sdílet příspěvky. Máme pro tento způsob spolupráce připravenou grafiku, bannery, fotografie i krátké texty o nás.

Máte jiný nápad? Nezoufejte, že tady není a napište nám na email marketing@svetrelaxu.cz


job

Nabídka práce

Koho hledáme?

 • copywritter / copywritterka – umíš psát poutavé texty a gramatika ti nedělá problémy? Hledáme právě tebe!
 • Linkbuilder – umíš vytěžit z online prostředí maximum? U nás dostaneš klienty, kterým pomůžeš s růstem značky.
 • Specialista na SEO a obsahový marketing – Máš dobré nápady na články, témata a chceš pracovat s nejmodernějšími SEO nástroji? Pracuj u nás.
 • Specialista na sociální sítě – moderní firmy potřebují zajímavý kontent na sociálních sítích, jsi na nich jako doma? Hledáme kreativní správce sociálních sítí – napiš nám!

Zaujala Vás některá z těchto pozic? Napište nám na email hr@svetrelaxu.cz. Do emailu přidejte životopis a informace, proč bychom měli spolupracovat právě s námi.


Vlastníte e-shop, který se zabývá sortimentem vhodným na vyhledávací portál SvětRelaxu.cz? Neváhejte a spolupracujte s námi! Jak se k nám přidat? Klikněte na sekci 🛒 přidat obchod a podívejte se na přehledný popis postupu a možností naší spolupráce. Nenašli jste odpověď na Váš dotaz o spolupráci s námi? Napište nám email na spoluprace@svetrelaxu.cz

✉️ Kontaktní formulář

Nepodařilo se Vám najít odpověď na Vaši otázku? Využijte obecný emailový kontakt info@svetrelaxu.cz nebo kontaktní formulář níže a zeptejte se nás na cokoliv Vás napadne. Pokud si nevíte rady s výběrem produktu nebo potřebujete inspiraci, nakoukněte do našeho online magazínu.


Údaje o společnosti:

Na této adrese není možné žádné zboží prohlédnout nebo vyzvednout. JMP Media Group s.r.o. není prodejcem zboží.

JMP Media Group s.r.o.
Thunovská 179/12
Malá Strana
118 00
Praha 1

IČO: 09492691

Zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Praze – C 336354

Bankovní spojení pro ČR:
2101863840/2010  (Fio banka, a.s.)

Bankovní spojení pro EU:
2401863842/2010  (Fio banka, a.s.)

Menu SvětRelaxu.cz