Intex bazény, vířívky a plavecké doplňky. Velký přehled produktů.

Společnost Intex je jeden ze světových lídrů z oblasti nadzemních bazénů, plaveckých potřeb, bazénového příslušenství a vířivých bazénů. Intex působí již ve více než 100 zemích světa.

Značka Intex má silnou tradici, která čítá více než 40 let zkušeností. Tato renomovaná společnost má vysoké nároky na bezpečnost a kvalitu, drží všechny potřebné certifikáty pro evropský trh. Intex má nejmodernější továrny a vysoko kvalifikované zaměstnance.

Nadzemní bazény

Společnost Intex vyrábí nadzemní nafukovací a nadzemní bazény s konstrukcí. Nafukovací bazény Intex se vyrábí z trojvrstvého PVC a pevného vinylového dna. Materiál SUPER-TOUGH je tvořen z polyesterové podkladové tkaniny s oboustranně nalaminovaným PVC. Bazény Intex jsou odolné proti oděru a slunečnímu záření.

Plavecké potřeby

Intex je Vašim partnerem pro odpočinek na vodní hladině, ale také pro zábavu Vás a Vašich dětí u bazénů. Intex se specializuje na plavecké potřeby, jako jsou nafukovací lehátka (nejrůznější tvarů a provedení), nafukovací rukávky, kruhy, vesty a příslušenství pro šnorchlování. Lehátka Intex jsou vyráběná také jako plameňáci, kačenky, tukani nebo kousky pizzy.

Bazénové příslušenství

Vzhledem k tomu, že je společnost Intex specialistou na bazény, vyrábí i veškeré příslušenství pro pohodlnější koupání. Špičkou v sortimentu příslušenství jsou například bezpečnostní schůdky do bazénu. Schůdky jsou vyrobeny z pozinkovaných, potahovaných a ocelových trubek. Stupínky jsou opatřeny protiskluzovým povrchem.

Vířivé bazény

Vedle kvalitních nadzemních bazénů se Intex zaměřuje na výrobu vířivých bazénů. Vířivé bazény Intex jsou odlišné od konkurence a kvalitní hned ze dvou technologických důvodů. SUPER-TOUGH je pevný materiál složený z polyesterové nosné tkaniny a s oboustranným laminovaným PVC. Druhým důvodem je technologie Fiber-Tech, kdy je konstrukce vířivek vylepšena lehkými a stabilními vlákny.


Menu SvětRelaxu.cz