GRE bazény

Společnost GRE má více než 50leté zkušenosti s výrobou bazénů a bazénového příslušenství. Španělská značka GRE patří mezi největší přední výrobce bazénu v celé Evropě. Bazény a příslušenství GRE se vždy vyznačuje vysokou kvalitou a odolností.

gre logo big

V Evropě má společnost GRE obrovskou prodejní síť, která z ní dělá špičku na trhu. GRE se specializuje na nadzemní bazény s konstrukcí, v jisté době byla průkopníkem této technologie bazénů. Vedle sortimentu pro bazény se firma zaobírá solárními sprchami a doplňky do zahrady.

Nadzemní bazény

Španělský výrobce GRE se specializuje na nadzemní bazény s konstrukcí. GRE využívá technologii konstrukcí z kovu, které zdobí motivy kamene nebo dřeva. Výhodou nadzemních bazénů GRE je jejich vysoká kvalita a bezpečnost, ale také design, který se hodí do každé zahrady. Za kvalitou stojí 50letá historie firmy GRE.

GRE bazény

Bazénové příslušenství

Španělský výrobce GRE nevyrábí pouze nadzemní bazény, ale soustředí se vedle toho rovněž na veškeré bazénové příslušenství. Pokud si pořídíte na zahradu nadzemní bazén GRE, budete potřebovat i nadzemní schůdky, krycí plachtu, bazénový skimmer nebo osvětlení bazénu. Schůdky můžete využít nerezové nebo bezpečnostní.


Menu SvětRelaxu.cz