Co je SvětRelaxu.cz

SvěrRelaxu.cz je největší webový portál zaměřující se na kompletní relaxaci vašeho těla. U nás najdete nejširší nabídku produktů na poli víření, koupání a saunování. Na SvětRelaxu.cz najdete produkty desítek eshopů z oblasti relaxace, SPA a bazénů, přehledně na jednom místě. Experti ze SvětRelaxu.cz pro Vás vyzkoušeli a připravili statisíce produktů a jsou připraveni se o zkušenosti podělit.

relax 1

Spolupracujeme pouze s českými a léty ověřenými eshopy s potřebnými certifikacemi a u vybraného sortimentu s prodlouženou zárukou. U nás najdete širokou nabídku produktů od svíček, přes oleje na aromaterapii, oleje na masáže, až po vířivky nebo sauny. Na SvětRelaxu.cz šetříte svůj čas! Nemusíte přeskakovat z webu na web, nakupte vše u nás.


Dnešní moderní doba je plná stresu. A právě v tuto chvíli je nutné správně relaxovat. Nechcete se saunovat? Nevadí. Koupejte se ve vířivce nebo si dopřejte aromaterapii. Součástí vyhledávacího portálu SvětRelaxu.cz je magazín, ve kterém najdete rady a tipy z oblasti odpočinku.

svetrelaxu sortiment

Magazín SvětRelaxu.cz je plný rad odborníků na relaxaci, kteří se věnují tisíci témat v pravidelných článcích. Součástí článků je i snadný přechod do portálu s produkty.

“SvětRelaxu.cz – vždy speciálka na trhu s relaxačním zbožím”

Náš vyhledávač a rozsáhlý katalog SvětRelaxu.cz se bude vždy úzce a konkrétně specializovat na oblast wellness, koupání a SPA. Nikdy z něho nebudeme dělat masové vyhledávací médium. Postupně budeme pracovat na vytváření obrovské, ale konkrétní cílové skupiny, která se bude rozrůstat a pravidelně se vracet.

Nevyznáte se v moderních technologiích nebo odborných názvech a označení produktů? Přesně pro Vás jsme připravili rozsáhlý slovníček pojmů, který vás rychle a jednoduše vše potřebné vysvětlí a čítá přes 200 frází. Do slovníčku pojmů naši experti pravidelně doplňují nejmodernějších trendy v technologiích a produktech.


Máme nejširší nabídku v tomto sortimentu:


Celá naše hlavní nabídka:

Menu SvětRelaxu.cz