Bestway bazény a vířivky

Bestway patří mezi nejprestižnější čínskou značku v oblasti výroby bazénů, plavecký potřeb, bazénového příslušenství a vířivých bazénů. Bestway vznikl v roce 1994 a má tak za sebou poměrně bohatou historii.

bestway logo big

Aktuálně se s produkty Bestway setkáte ve 110 zemích světa na šesti světadílech. Na trhu je zhruba 1100 druhů produktů ve čtyřech hlavních kategoriích. Kvalitu výrobků Bestway zajišťuje silné zázemí laboratoří, technologických center a center jakosti produktů.

Nadzemní bazény

Nadzemní bazény Bestway jsou jednou z vůbec nejoblíbenějších značek bazénů na českém trhu. Předností nadzemních bazénů Bestway je nízká pořizovací cena, snadná a rychlá montáž. Nadzemní bazény Bestway se vyrábějí v nafukovacím provedení nebo jako bazény s konstrukcí. Bazény Bestway s konstrukcí se opírají o odolný materiál Tritech. Jedná se 3vrstvý vyztužený materiál s polyesterovou mřížkou, která je uložena mezi 2 vrstvami vysoce odolného PVC.

Plavecké potřeby

Bestway se řadí mezi špičku i v oblasti plaveckých potřeb. Plavecké potřeby Bestway, jako jsou nafukovací lehátka, rukávky, kruhy nebo plavecké brýle, se vyrábí za pomocí nejmodernějších technologií. Například čočky plaveckých brýlí jsou opatřeny ochranným povlakem blokující až 95 % UV paprsků. Čočky jsou silné a odolné proti poškrábání.

Bazénové příslušenství

Zkušenosti z výroby bazénů přenáší společnost Bestway také do výroby bazénového příslušenství. Každé příslušenství pro bazény Bestway je vyrobeno v nejmodernější továrně a má za sebou sérii laboratorních testů. Samozřejmostí jsou náhradní díly, bazénové podložky a schůdky k bazénům.

Vířivé bazény

Bestway vyrábí a prodává mobilní přenosné vířivky, které jsou téměř 10 let zdokonalovány vyspělými technologickými inovacemi. Vířivky Bestway jsou vyrobeny za pomocí technologie drop stitch, z tritech materiálu a beam konstrukce. Tritech je třívrstvý odolný materiál, technologie drop stitch zase využívají pevnost vláken. Vířivky Bestway jsou vysoce odolné.

Bestway vířivky

Menu SvětRelaxu.cz