Belatrix TOP vířivky za nelepší ceny

Značka Belatrix se vyznačuje dobrým poměrem cena / výkon. Značka Belatrix je vhodnou alternativou na trhu s mobilními vířivkami. Belatrix neustále inovuje své produkty a od roku 2016 začala nabízet modely šestiúhelníkových mobilních vířivek.

Belatrix logo

Belatrix se sice svou velikostí nemůže měřit s giganty na trhu s vířivkami, ale svou kvalitou a dostupnou cenou ano. Tato jihlavská značka spadá pod společnost  Goatle. Vedle vířivek se Belatrix specializuje také na paddleboardy, trampolíny, klimatizace a infrasauny.

Mobilní vířivky

Jednou z nejdůležitějších součástí sortimentu značky Belatrix, jsou mobilní vířivky. Nafukovací mobilní vířivky Belatrix se vyrábějí v několika základních provedeních a typech. Pod značkou Belatrix najdete šestiúhelníkové vířivky v designu dřeva nebo ratanu, najít se ale dají i jednobarevné vířivky. Vířivky Belatrix se dělí na 3 produktové řady – Luxury, Mountine a Sorrento. Vířivky Belatrix jsou vyrobeny z odolného laminovaného PVC a z vulkanizované kůže. Nafukovací vířivky Belatrix se pohybují cenově okolo deseti tisíc.

Belatrix vířivky

Menu SvětRelaxu.cz